YEŞİLYURTGAME GAMEX 2016DA...

12 yıllık geçmişiyle Türkiye epin sektörünün en köklü firmalarından biri olan YeşilYurtGame, GameX 2016 katılımcıları arasındaki yerini aldı.

Standında çekilişlerin, hediye dağıtımının, sahne performanslarının yanı sıra Smite ın da yapımcısı olan Hi-Rez Studios un yeni oyunu Paladins in tanıtımına da yer verecek olan YeşilYurtGame, GameX 2016 nın en ilgi çeken standlarından biri olacak.

Yıllardır devam eden GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı nda ilk kez katılımcı olarak yer alacak olan YeşilYurtGame in CEO su Murat Yeşilyurt, etkinlikle ve 2017 hedefleri ile ilgili şunları söyledi:

GameX i ve benzer organizasyonları yıllardır takip ediyoruz ve katılımcıların neler yaptığını özenle not alıyoruz. Bu sene epin.com.tr yatırımımızla birlikte artık bu tür etkinliklere katılmamızın vakti geldiğini düşündük. Oyuncularımızı ve tüm misafirlerimizi memnun edebilmek adına arka planda aylardır yaptığımız bir çalışma mevcut. Yönetim kadrosunda yerini alan Polgara Wahrenheit gibi önemli isimlerle birlikte, artık bu şirketler grubunun daha iyi yerlere gelmesini ve marka bilinirliğinin sağlanmasını hedefliyoruz. 2017 için güzel bir başlangıç yapmak istiyoruz ve GameX in bunun için biçilmiş kaftan olduğunu düşünüyoruz. Açıkçası 2017 hedeflerimize bakınca, bu gerçekten bizim yılımız olacak gibi geliyor ve bu doğrultuda ilerlemek adına ne gerekirse yapacağız.
GameX 2016 Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı, 1-4 Aralık 2016 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi Rumeli Salonu nda ziyaretçileri ağırlayacak.

YYG SHOP