Razer Adaro DJ Kulaküstü Kulaklık

Razer Adaro DJ Kulaküstü Kulaklık
Ürün Kodu: 18391
Stok Durumu: 99
Fiyatı: 850 TL

RAZER ADARO DJ KULAKÜSTÜ KULAKLIK

Razer Adaro DJ, DJ’ler ve seçici müzik severler düşünülerek üretilmiştir. Dayanıklı ve yüksek performanslı malzemelerle üretilen Razer Adaro DJ güçlü sesi, modern ve işlevsel bir pakette sunmaktadır.

 

Kulaklığın büyük ve ses dengeli hoparlörleri zengin ve doğal akustikler ve güçlü bas sesleri sunmakta ve kulaklığın konsol başında spin veya jam yapmak için mükemmel bir seçim olmasını sağlamaktadır. Bu güçlü hoparlörlere, mix ve monitör işlemlerine uygun, rahatça dönebilen ve küçük, kompakt biçimde katlanabilen kulaklık yuvaları eşlik etmektedir. Razer Adaro DJ’i stüdyolara, kulüplere, istediğiniz her yere götürebilirsiniz.

 

Razer Adaro DJ’in mimarisini tasarlarken dayanıklı bir şeyler yapmamız gerektiğini biliyorduk. Kulaklıklar dışarıda, diğer ekipmanlarla birlikte günlük kullanımın yıpratıcılığına dayanabilmeliydi. Endüstriyel tasarım ekibimiz mühendislerimizle birlikte çalışarak metal ve plastiğin mükemmel karışımı elde etmeyi başardılar – hem süper hafif, hem de çok dayanıklı.  

 

DJ aksesuarları, sağlam yapısı ve güçlü sesi ile Razer Adaro DJ kulaklıkları sayesinde müziğinizi her zaman, her yerde yanınızda taşıyacaksınız.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Hoparlörler: 50 mm, Neodim Mıknatıslı

Frekans Aralığı: 20Hz – 20kHz

Empedans: 32 ?

Hassasiyet: 103dB ± 3dB

Giriş Gücü: 50 mW

Kablo Uzunluğu: 1.3m

Yaklaşık Ağırlık: 325 g

YYG SHOP