Razer Adaro Kablosuz Kulaküstü Kulaklık

Razer Adaro Kablosuz Kulaküstü Kulaklık
Ürün Kodu: 18391
Stok Durumu: 99
Fiyatı: 650 TL

RAZER ADARO KABLOSUZ KULAKÜSTÜ KULAKLIK

Hepimiz işimize veya oyunlarımıza yetişebilecek bir çift kulaklığa, ister koltukta uzanırken, ister seyahat halindeyken yanımızda bulundurabileceğimiz kişisel bir refakatçiye ihtiyaç duyarız. Karşınızda Razer Adaro Wireless Bluetooth® kulaklık seti – müziğiniz için kablosuz özgürlük.

 

Razer Adaro Wireless sizi gittiğiniz her yerde takip etmek üzere tasarlanmıştır. aptX teknolojisini kullanan gelişmiş Bluetooth® 4.0 standardına sahip Razer Adaro Wireless Bluetooth® ses cihazlarınıza kolayca bağlanır ve 20 saate kadar saf CD-kalitesinde ses kalitesi sağlar.

 

Yüksek performanslı, özel ayarlı 40mm neodim mıknatıslı hoparlörlere sahip olan Razer Adaro Wireless mükemmel bir ses deneyimi için temiz, doğal akustikler sunar. Bu güçlü hoparlörler Razer Adaro Wireless’ın özel tasarlanmış, tamamen ayarlanabilir yapısı içine yerleştirilerek inanılmaz bir konfor ve hafiflik sağlamaktadır.

 

Kusursuz Razer Adaro sesleri, kablosuz taşınabilirliği ve rahat şekil faktörü ile Razer Adaro Wireless hareket halindeyken kablosuz müzik özgürlüğü için mükemmel bir seçim.aptX teknolojisini kullanan Bluetooth® v4.0

Hoparlörler: 40 mm, Neodim Mıknatıslı

Frekans Aralığı: 20 - 20,000 Hz

Empedans: 32 ohm

Hassasiyet: 91dB ± 3dB

Giriş Gücü: 50 mW

Çalışma Mesafesi: 10m

Çalışma Süresi: 20 saate kadar

Bekleme Süresi: 300 saate kadar

Şarj Süresi: 2.5 saat

Şarj Kablosu: 0.8m Micro-USB’den USB’ye şarj kablosu

Yaklaşık Ağırlık: 197 g

YYG SHOP