Razer Adaro Kulakiçi Kulaklık

Razer Adaro Kulakiçi Kulaklık
Ürün Kodu: 18391
Stok Durumu: 99
Fiyatı: 350 TL

RAZER ADARO KULAKİÇİ KULAKLIK

Standartları belirlemek üzere tasarlanıp üretilen Razer Adaro In-Ear, kulak içinde kusursuz bir ses deneyimi yaşatmak için hazırlanmıştır. Uçaklarda kullanılan kalitede alüminyumdan hazırlanan ve elmas kesimi kenarlarla tamamlanan bu kulakların gelişmiş hoparlörlerinin görünüşü ve yaşattığı his, en az sesi kadar kaliteli.

 

Şık gövdesi içinde kaliteli donanımlar bulunduran Razer Adaro In-Ear yalnızca yoldan geçenlerin bakışlarını üzerine toplamakla kalmayacak. Yüksek performanslı, özel ayarlı 10mm neodim mıknatıslı hoparlörleri iç akustik bölmeyi tamamlamak üzere sessel olarak optimize edildi ve böylece berrak, yüksek kalitede stereo ses sunması sağlandı. 3 farklı büyüklükteki değiştirilebilir kulak uçları ve çift-flanş eklentisine sahip kulaklık hem kulağınıza tam oturacak, hem de inanılmaz bir ses kalitesi sunacak.

 

Muhteşem sesler, şık ve dayanıklı alüminyum gövde ve rahat taşıma kılıfını bir araya getiren Razer Adaro In-Ear hareket halindeyken müzik dinleme keyfinizi üst seviyeye taşıyacak.TEKNİK ÖZELLİKLER

Hoparlörler: 10 mm, Neodim Mıknatıslı

Frekans Aralığı: 20Hz – 20kHz

Empedans: 32 ohm

Hassasiyet @ 1kHz: 96dB ± 3dB

Giriş Gücü: 10 mW

Konnektör: 3.5mm Altın Kaplamalı Kablo Ucu

Kablo Uzunluğu: 1.3m / 4.27ft

Yaklaşık Ağırlık: 22g / 0.05lbs

YYG SHOP