Knight Online

Knight Online

Türkiye'nin en popüler oyunu Knight Online'da Cash olarak Epinlerinizi hemen YeşilYurtGame'den alın. KO için en güvenilir adres. YesilyurtGame üzerinden 7/24 sitemize Gold Bar (GB) satışı yapabilir veya sitemizden Gold Bar (GB) satın alabilirsin!
Türkiye'de birçok el değiştirmesine rağmen popülerliği asla kaybolmayan Knight Online'ın eSpor alanına ve Steam'de yayınlanmasının ardından macera durmayacak düzeye geldi. Genişleyen oyuncu ve sunucu yapısıyla, yayın hayatına devam eden efsanevi MMORPG Knight Online'da "Cash" fırsatı sizleri bekliyor. En ucuz KO Cash fiyatlarıyla Yeşil Yurt Game'den hemen satın alım yaparak, oyun içinde elde edebileceğiniz başta pazar fırsatıı olmak üzere birçok özelliği aktif hale getirin. 

Oyun içinde bulun Power Up Store (PUS)'dan Knight Online (KO) Cash satın alarak özel ekipmanlar ve özellikler elde edebilirsin. Özellikler sayesinde diğer oyunculardan daha hızlı seviye atlayabilir, savaşlarda kazandığın Knight Online (KO) National Point (NP)'lerini arttırabilirsin.

 


Alt Kategoriler

Etiketler: Knight online gold bar gold bar knight gb Hellsgarem Hellsgarem gb Hellsgarem goldbar Olimpia gb Olympia gb Cypher gb Beramus GB Pathos GB destan gb europa gb gaia gb orion gb item knight item gb oyun parası knight oyun parası