Mobile Legends Ruby Oynanıs Rehberi

Marketten 32.000 savaş puanı veya 599 elmasa satın alabilirsiniz.  Ruby karakteri oyuna 2017 yılında eklendi. Karakterimiz savaşçı rolüne sahiptir. 3-4 rakip ile aynı anda savaşmak isteyen oyuncular için çok tercih edilen bir karakter. Karakterimiz elindeki tırpanı ile rakiplerine saldırmaktadır. Dayanıklılığı diğer karakterlere göre oldukça fazladır. Karakterimiz 260 hareket hızına, 114 fiziksel saldırıya, 23 fiziksel savunmaya, 10 büyü direncine sahiptir. Ayrıca karakterimizin 2859 sağlığı(HP) vardır.

Hareket Hızı: 260
Fiziksel Saldırı: 114
Fiziksel Savunma: 23
Büyü Direnci: 10
Sağlık(HP): 2859

Haydi Dansa! (Pasif)

Ruby karakterimiz pasifini kullandığında rakiplerinden can çalma yeteneğini kazanır. Rakiplerinden %5 can çalabilir fakat bu oran Teçhizatlarla birlikte %125’e kadar çıkarılabilir. Ayrıca bu saldırısını kullanan karakterimiz yer değiştirerek kısa bir süreliğine fiziksel savunmasını ve büyü direncini +16 artırır.

Uslu Ol!

Bu yeteneğini kullanan karakterimiz elindeki tırpanını hızla ileri doğru savurur. Bu saldırısıyla rakibine 60 fiziksel hasar verir. Aynı zamanda ileri doğru bir şok dalgası gönderir ve rakiplerine 90 fiziksel hasar verir. Bu kadar hasar verdikten sonra birde rakibini  2 saniye boyunca %40 oranında yavaşlatır.

Kaçma, Kurt Kralı!

Karakterimiz bu saldırısını kullandığında iki defa tırpanıyla saldırır. Her saldırı rakibe 60 fiziksel hasar verir. Aynı zamanda rakiplerini 0,5 saniye boyunca yavaşlatır ve yavaşça kendisine doğru çeker. Ayrıca birde halkanın dışındaki rakiplere de ekstra %20 oranında hasar verir. Mükemmel bir saldırı!

Sinirlendim!

Ruby bu saldırısını kullandığında tırpanıyla hızla dönerek rakiplere alan hasarı verir. Bu saldırı diğer saldırılarına göre uzun menzillidir. Rakiplerine 205 fiziksel hasar verir ve onları 0,5 saniye sersemleterek kendisine doğru çeker. Genelde 3-4 rakibin arasına atlayan oyuncular bu saldırıyı bolca kullanır.

Özel bonuslar ile Mobile Legends: Bang Bang Elmas almak için tıklayın