Mobile Legends Ling Oynanış Rehberi

Ling karakteri çoğu oyuncunun favori karakteridir. Karakterimiz Suikastçi rolüne sahiptir. Ayrıca Ling Karakteri Ani Hasar ve Cellat uzmanlığına sahiptir. Karakterimiz Ling’in dayanıklılığı diğer karakterlere oranla ortalamanın üstündedir. Ling karakterini marketten 32.000 Savaş Puanına veya 599 Elmasa satın alabilirsiniz.

 

Karakter Yetenekleri:

 

Bulut Gezgini(Pasif)

Ling’in üstün denge yeteneği duvarlar arasında sıçramasına yardımcı olur. Ling saniyede 2 Denge Puanı kazanır. Ayrıca rakiplerine verdiği her hasarda ise ekstra 5 Denge Puanı kazanır. Ling’in Denge yeteneği %40 kritik şansı verir fakat aynı zamanda da Kritik Hasarını %60 oranında düşürür.

 

İspinoz Kuşu

Link karakteri bu yeteneğini kullandığında Denge Yeteneği sayesinde belirlenen duvara sıçrar ve duvarın rengine göre kamuflaj olur. Kamuflaj olduğu sırada ise Denge Puanlarını hızlıca yeniler. Eğer karakterimiz kamuflaj durumunda hasar alırsa normal haline döner. Kontrol etkilerine maruz kaldığında ise yere düşer. Bir duvardan diğerine atlamak için bu yetenek kullanıldığı takdirde  kamuflaj durumunun bekleme süresi sıfırlanır.

 

Kılıç Perisi

Bu yeteneğini kullandığında karakterimiz hedeflenen yöne saldırır ve yolu üstündeki rakiplerini hançerleyerek 135 fiziksel hasar verir. Eğer Ling bu yeteneğini duvar üzerinde kullanırsa belirlenen noktaya koşar ve küçük bir alandaki düşmanlara 135 fiziksel hasar verir. Aynı zamanda rakiplerine hasar verirken birde %30 oranında yavaşlatır. Bu yavaşlama 1,5 saniye sürecektir. Bu saldırı yeteneğinin bir diğer özelliği ise her düşmana kullanıldığında karakterimizin sağlığını 35 HP artırmasıdır.

 

Kılıç Tapınağı

Ling yeteneğini kullandığı zaman zıplar ve kılıç yeteneğini 1,5 saniye boyunca kullanır. Bu esnada ise görünmez olur ve rahatça hareket edebilir. Bu saldırısı rakiplerine 250 Fiziksel Hasar verir.

 

Özel bonuslar ile Mobile Legends Elmas almak için tıklayın