Mobile Legends: Bang Bang Koridorlar

Geçtiğimiz sezonlarda, oyuna 3 oyunculu orta koridor metası hakimdi. Bu meta birçok kahramanı gölgede bıraktı. Bunun önüne geçmek için son iki yamada konuyla ilgili bazı ince ayarlar yaptık.

Buna rağmen yine de bazı sorunların hala çözülmediğini gördük. Mesela, çoğu oyuncu hala orta koridorda toplanmaya devam ediyor; belirli bir orman kahramanı alınmıyor ve dolaşım eşyalarını genellikle 2 kahraman satın alıyor.

Öncelikle, ilk Kaplumbağa'nın konumuna göre iki yan koridoru, Kaplumbağa'nın Olduğu Koridor ve Kaplumbağa'nın Olmadığı Koridor olarak tanımlıyouz. Oyunun erken safhalarında, bu iki koridor için kaynaklar oldukça farklıdır. Agresif ve güçlü bir kabiliyete sahip kahramanın, takım savaşlarında aktif olarak rol alması için Kaplumbağa'nın olduğu koridorda oynamasını öneriyoruz. Bununla birlikte çok altına ihtiyacı olmayan ve ana ekipmanlarıyla takım savaşlarına destek olacak olan kahraman, Kaplumbağa'nın olmadığı koridoru devralabilir. Oyunun erken safhasında, Minyon dalgalarının yanı sıra, karşı kuleler yıkılarak veya koridorlara yakın canavarlar öldürülerek ekstra altın kazanılabilir. Pençe ve diğer orman eşyalarıyla kuşanmış orman kahramanının avantajlarını arttıracağız ve böylece ilgili kahraman diğer koridorlardan ayrı bir hızda altın kazanabilecek. Bu ayarların, tüm kahramanlar için çeşitli bir oyun tarzı yaratabileceğini umuyoruz. Belirtmek isterim ki, her kahraman eşsiz bir özelliğe sahiptir ve savaş alanında özgün bir performans sergiler.

 

Özel bonuslar ile Mobile Legends: Bang Bang Elmas almak için tıklayın