Black Desert Online 23 Eylül Bakım Güncellemesi

Black Desert Online 23 Eylül Bakım Güncellemesi

 

Black Desert, hizmet istikrarı için 23 Eylül 2021 Perşembe günü bakım güncellemesi yapılacak. Bakım sırasında Black Desert Web Sitesi, Oyun Girişi, Web Merkez Pazar ile ilgili tüm hizmetler geçici olarak kullanılamayacak. 

Bakım Ayrıntıları

 

Etkilenen Hizmetler: 

- Black Desert Oyun Sunucuları ve Web Merkez Pazar. 

 

-Bakım Programı: 

- 23 Eylül, 2021 (Per) 03:00 – 07:00  

 

-Bakım Etkisi: 

- Oyuna Erişilemez, 

- Web Merkez Pazar kullanılamaz, 

- Web Depo'daki eşyalar oyun içi posta kutusuna (B) gönderilemez. 

 

Bakım Sebepleri: 

- Bu bakım sırasında oyun için yeni bir güncelleme yapılmayacaktır. Ancak, bakımla ilgili aşağıdaki görevler tamamlanacaktır. 

-15 Eylül 2021 (Çar) bakımı sonrasında kullanılan Klan, Aile ve Karakter Adı Değişim Kuponları için isim değişiklikleri uygulanacaktır. 

-NPC "İtiraf Sistemi" yenilenecek

 

Kurallar

- Bakım başladığında, sırada bekliyor olsanız bile oyunla bağlantınız kesilecektir. 

- Bakım zamanından önce oyunu hala oynuyorsanız, lütfen bakım başlamadan önce karakterinizi güvenli bir yere (güvenli bölgeye) taşıyın. 

- Savaş alanındayken oyundan çıkarsanız, karakteriniz ve/veya bineğiniz canavarlar veya diğer Maceracılar tarafından saldırıya uğrayabilir. 

- Bakımdan sonra halihazırda giriş yaptığınızı belirten bir hata mesajı alırsanız, lütfen istemcinizi yeniden başlatmayı deneyin. 

- Yukarıda belirtilen bakım programı ve detayları herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Herhangi bir değişiklik, bu bildirim aracılığıyla bir güncelleme olarak duyurulacaktır.

 

Özel bonuslar ile Black Desert Online Acoin almak için tıklayın