Google Play Bakiyesi Hediye Kartı

Google Play Bakiyesi Hediye Kartı

Yeşil Yurt Game Google Play bakiyesi, Play Store'da bulunan ücretli uygulamaları, oyunları, müzikleri, filmleri veya oyun içi TAŞ, ELMAS vb.. içerikleri satın almak için kullanılır. Google Play Store'da beğendiğiniz uygulamayı veya oyunu satın almak istiyorsanız Google Play TL kodu yüklemiş olmanız gerekiyor. Yükleme yaptıktan sonra satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Google Play Store kodunu 25 TL, 50 TL veya 100 TL olarak sitemizden satın alabilirsiniz.

Satın alacağınız bakiyenizle:

Oyunlara, Müziklere, Filmlere, Uygulamalara, Araçlara ve daha birçok premium özelliğe erişebilirsiniz. Google Play bakiyesi kullanarak, en sevdiğiniz oyunlarda hemen oyun içi markette harcayabileceğiniz elmaslara da sahip olun.

Özellikle; Kafa Topu, Brawl Stars, Minecraft Mobile, Hay Day, Zula Mobile, gibi daha birçok oyunda daha kullanabilirsiniz.

Örneğin; Clash Royale Yeşil Taş satın almak istiyorsanız, önce sitemizden Google Play Kodu satın alıyorsunuz. Siparişiniz onaylandıktan sonra verdiğimiz Google Play kodu, Google Play'e yüklüyorsunuz. Sonra google play bakiyenizi kullanarak Yeşil Taş satın alabilirsiniz.


Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Google Play 25 TL
Satış Fiyatı : 25 TL
1 yorum yapılmış.
Google Play 50 TL
Satış Fiyatı : 50 TL
2 yorum yapılmış.
Google Play 100 TL
Satış Fiyatı : 100 TL
1 yorum yapılmış.
Google Play 250 TL
Google Play 250 TL     
Google Play 250 TL
Satış Fiyatı : 250 TL
Google Play 500 TL
Google Play 500 TL     
Google Play 500 TL
Satış Fiyatı : 500 TL
Google Play 1000 TL
Google Play 1000 TL     
Google Play 1000 TL
Satış Fiyatı : 1000 TL
Etiketler: Google Play Bakiye yükleme Google Play bakiye satın al Yesil Yurt Game Google Play Bakiye Satın al Yesilyurtgame Google Play satın al Google Play Kart Satın al Google Play Kart Bakiye Nasıl Yüklenir Google Play Kodu Nasıl Eklenir Google Play Kart Kod