Popmundo Kredi

Popmundo Kredi

Popmundo VIP ve Kredi fiyatlarının en ucuz olduğu adres YeşilYurtGame! Popmundo da kullanabileceğiniz kredilerinizi ve viplerinizi hemen yükleyebilirsiniz.
Popmundo, dünyanın dört bir yanından gelen oyuncularla 20'den fazla dile tercüme edilmiştir.

Popmundo, oyuncuların sanal bir müzik endüstrisi içerisinde şöhret için birbirleriyle yarıştıkları bir çevrim içi rol yapma oyunudur..

Oyuna, elinde hayallerinden başka bir şey olmayan sıradan bir insan olarak başlarsınız. Birkaç şarkı bulup pratik yapın, biraz çabalayıp birkaç konser verin ve hayran kitlenizi oluşturmaya başlayın. Kartlarınızı doğru oynarsanız; kısa zamanda dünyayı turlamaya başlayacak, muhteşem konserler verip efsanevi albümlere imza atacaksınız. Görürsünüz, attığınız her adım olay olacak.

Oyun gerçek zamanlı oynanır ve siz bilgisayar başında değilken bile devam eder. Başarı; sürekli çevrim içi olmanıza değil, dikkatli stratejiler kurmanıza ve iyi zamanlamaya bağlıdır. Yani haftada birkaç kere girip olan biteni kontrol ederek de gayet başarılı olabilirsiniz..

Popmundo ücretsizdir ve oynamak için bir şey indirmenize gerek yoktur. Yani bu yazıyı okuyabiliyorsanız, ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz demektir..
 


Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Popmundo 1000 Kredi
Satış Fiyatı : 375 TL
4 yorum yapılmış.
Popmundo 2000 Kredi
Satış Fiyatı : 715 TL
2 yorum yapılmış.
Popmundo VIP 3 AY
Satış Fiyatı : 355 TL
2 yorum yapılmış.
Popmundo VİP 6 AY
Satış Fiyatı : 660 TL
1 yorum yapılmış.
Etiketler: Popmundo kredi Popmundo oyun parası Popmundo ay Popmundo kredi satın al Popmundo oyun parası satış Popmundo ay al Popmundo vip